Mugav ja kiire kuluaruandlus teie ettevõttes

Uus tasuta äpp kulude hüvitamiseks

Proovi kohe
scroll down

Automatiseeri ettevõtte töötajatele kulude kompenseerimise protsess - olgu need jooksvad kulud, lähetused, isikliku sõiduauto kompensatsioon või sporditoetus.

Lihtne ja käepärane

Äpp muudab Su firma arvepidamise veatuks ja ladusaks, sest töötajatel on kulude esitamiseks ühtlustatud vorm, mis aitab arvutada kuluhüvitisi ja kalkuleerida limiite. Töötaja saab kulusid esitada igal pool ning igal ajal.

Mugav arvepidamine

Teie ettevõtte raamatupidaja jaoks tähendab see äpp tõelist töövõitu, sest see automatiseerib ja lihtsustab aruannete liikumise. Tööandjana saate kuluaruanded kinnitada hetkega ning vaevata genereerida maksefailid kulude hüvitamiseks.

Töökindel ja tasuta

Tegemist on veebirakendusega, mis töötab igas seadmes, olgu selleks siis töötaja nutitelefon, tahvel või lauaarvuti. Sina lood oma firmale kulude aruandluseks keskkonna, määrad juurdepääsuõigused ja funktsionaalsused. Äpiga liitumine on täiesti tasuta.

Lai valik funktsioone

Äpis saab töötaja esitada spordi-, lähetuskulude aruandeid, sõidupäevikut ja jooksvate kulude dokumente. Tööandjana saad kulud kerge vaevaga kinnitada ja kompenseerida. Kõik kuludaruanded on digitaalsed ning on Sulle ja Su raamatupidajale igal ajal ligipääsetavad.

Mida see äpp sinu ärile annab?

• Ühtlustatud dokumendivormistus • Veatult esitatud kuluaruanded • Alati juurdepääsetavad andmed • Rahulolevad inimesed • Produktiivsem ettevõte

Kuluaruanne

Töötajatele kulude hüvitamine on lihtsam, kiirem ja mugavam kui kunagi varem. Muuda oma ettevõtte kuluaruandlus paberivabaks!

Proovi kohe